Met Van Dik Hout
Zaterdagavond 21 augustus ben ik eerst naar Hertme geweest om voor kennissen wat foto's te maken van hun 25-jarig bruiloftsfeest. Er zitten diverse bruikbare afbeeldingen bij, die ik zondag nog wat ga bijwerken om ze maandag af te leveren.
Hoewel laat terug op de basis, besloot ik toch nog wat videbeelden van het "Festival op de Markt" in Hengelo te gaan maken. Aangekomen rond half elf was daar een voor mij totaal onbekende DJ bezig om heel veel geluid te produceren. En zijn geluidsman dacht blijkbaar, dat de mensen toch al geen hoge tonen meer kunnen horen, dus hij had besloten om alleen de bassen te laten dreunen (of heb ik zelf ook al heel veel gehoorschade?).
Wat een verademing toen "Van Dik Hout" begon te spelen.
Ik heb het lied "Mijn Houten Hart" helemaal opgenomen en wat gemonteerd met een paar losse scènes. De video is te zien op mijn youtube-kanaal
